Ai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Def hráči v našem okolí

3 posters

Goto down

Def hráči v našem okolí Empty Def hráči v našem okolí

Příspěvek  lensbred Fri Jan 25, 2013 10:35 am

Mimo to, že budeme společně plánovat off akce, budeme taky spolupracovat v defování, jelikož jsme blízko u sebe. Nebylo by špatné sem napsat Vaše defaře v okolí, které by mohli využívat také ostatní hráči z našeho sektoru. Nějaké to soukromničení deff jednotek není na místě, jelikož toto je především týmová hra!

Budu rád pokud vypíšete Vaše defaře na, které se v případě problémů může obrátit kdokoliv z našeho sektoru, či případně aliance. Jde o to, vytvořit seznám hráčů, kterým bude moc v případě pomoci kdokoliv z nás napsat. Předpokládám, že Vaši defenzivní hráči jsou v našem okolí stejně jako vy, takže využití jejich deff jednotek bude to nejrychlejší řešení. Opět očekávám, že každý sem někoho napíšete.


lensbred
Imperián
Imperián

Poèet pøíspìvkù : 114
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Def hráči v našem okolí Empty Re: Def hráči v našem okolí

Příspěvek  lensbred Fri Jan 25, 2013 11:30 am

vlk21 : http://ts5.travian.cz/spieler.php?uid=39120 (disponuje velkým množstvím pretu)

Aliance RM: http://ts5.travian.cz/allianz.php?aid=1126
Toto je def aliance, kterou založil Tygr33 a nyní tam zasílám i já své deff hráče a přijde tam brzo další skupina od hráče Afroman.
Pokud budete potřebovat deffku pište hráči Badmaker, Lensbred (zástup v RM), kesac (zástup v RM)
Další deff účet je hráč kesac, který je také členem naší skupiny a mám tam zástup.


lensbred
Imperián
Imperián

Poèet pøíspìvkù : 114
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Def hráči v našem okolí Empty Re: Def hráči v našem okolí

Příspěvek  Iky Fri Jan 25, 2013 12:26 pm

Hm....já nikoho na deffku nemám, protože jsem původně byl pasován na deff hráče Very Happy Takže Jedu v jedné vesničce falangy a mám to různě rozfrcané Smile Každopádně, kdyby někdo potřeboval, tak klidněm ůže napsat mě Smile

V současné době jsem rozjel off army, takže ta deff půjde trošku níž, ale uvidíme Smile klidně se deff ujmu Smile

Iky
Imperián
Imperián

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Def hráči v našem okolí Empty Re: Def hráči v našem okolí

Příspěvek  Eldryn Fri Jan 25, 2013 1:20 pm

Jsem na tom dost podobně jako Iky, v současnosti mám v podstatě jenom def.. v MC rozjíždim něco málo do útoku, prozatím aspoň na faky Neutral Takže klidně se taky ozvěte a proti můžou napochodovat! Wink

Eldryn
Imperián
Imperián

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 08. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Def hráči v našem okolí Empty Re: Def hráči v našem okolí

Příspěvek  Anonymní Sat Jan 26, 2013 3:30 am

noo tak to já sem šel vše do off a deffky mám málo deffaře nemám ale blýzko mě je ally RM píšu si tam s pár lidma takže si myslím že nebude problém a jeden borec se kterým sem domluvený má vedle mě mc9 tak snad tam bude dělat deff Very Happy uvidíme...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Def hráči v našem okolí Empty Re: Def hráči v našem okolí

Příspěvek  Anonymní Sat Jan 26, 2013 9:07 pm

tak už vím že tam deff nebude nechce se mu Sad škoda..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Def hráči v našem okolí Empty Deff

Příspěvek  Anonymní Mon Jan 28, 2013 8:19 am

Zdravím,
pokud by měl někdo navíc nějaké deff, nebo jste o někom věděli můžete si je u mě uložit.
Potřeboval bych zabetonovat vesnici Stará zagota, podrobnosti přes zprávy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Def hráči v našem okolí Empty Re: Def hráči v našem okolí

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru