Ai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hledá se velitel!! Každý se vyjádří!!!

+2
Dr.Nec
lensbred
6 posters

Goto down

Hledá se velitel!! Každý se vyjádří!!! Empty Hledá se velitel!! Každý se vyjádří!!!

Příspěvek  lensbred Wed Apr 10, 2013 10:33 am

KKKendy nemůže již dělat velitele skupiny, takže někdo z Vás si tu funkci musí vzít. Vyhlašuji tedy konkurz na nového velitele!!! Každý hráč se zde vyjádří a koho navrhuje!!!! Neexistuje, že to nebude dělat nikdo, prostě někdo musí!

lensbred
Imperián
Imperián

Poèet pøíspìvkù : 114
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Hledá se velitel!! Každý se vyjádří!!! Empty Re: Hledá se velitel!! Každý se vyjádří!!!

Příspěvek  Dr.Nec Tue Apr 16, 2013 7:29 pm

Zdravím,
omlouvám se, ale určitě nemůžu být velitel tohoto sektoru, protože mám teď hodně, hodně moc práce do školy a jen tak, tak stíhám dělat svou funkci v Travianu. Teď mě vůbec nenapadá kdo by zvládl být velitelem tohoto sektoru, ale to by se měl spíš přihlásit ten kdo by to chtěl dělat, a ne že bychom my měli na návrh na někoho. To by měl dělat někdo kdo to chce a nenutit ho do toho. Dr[i][[/i]b].[/b]

Dr.Nec
Legionář
Legionář

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 02. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Hledá se velitel!! Každý se vyjádří!!! Empty Re: Hledá se velitel!! Každý se vyjádří!!!

Příspěvek  nula Wed Apr 17, 2013 6:35 pm

Momntálně na to nemám čas. jsem zaneprázdněn rekonstrukcí bytu. Ostatní členy neznám, jsem tu nový a tak nemohu nikoho navrhovat.

nula
Legionář
Legionář

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 11. 04. 13
Age : 58

Návrat nahoru Goto down

Hledá se velitel!! Každý se vyjádří!!! Empty Re: Hledá se velitel!! Každý se vyjádří!!!

Příspěvek  Veles Fri Apr 19, 2013 5:54 am

Ahoj Špičník to dělá dobře, já chodím do práce a nestíhám se moc věnovat dalším věcem v Travianu. Jsem rád, že stavím a stíhám se účastnit útoků.

Veles
Legionář
Legionář

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 17. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Hledá se velitel!! Každý se vyjádří!!! Empty velitel

Příspěvek  spicnik Sat Apr 20, 2013 8:07 am

Ahoj všem, minulý útok jsem se snažila zorganizovat narychlo, jelikož Kkendy nemohl, ale zrovna veliký úspěch jsme neměli :-((( (4 hráči přišly o offku). Asi jsem vybrala toho černého petra, který měl zrovna podpor plný barák. Času mám také nedostatek, ale někdo to dělat musí. Nulo s tebou počítám do budoucna, že funkci převezmeš až budeš mít byt hotový. Kkendy, byla bych ráda, kdybys jsme jeli na střídačku nebo prostě dle aktuální vytíženosti.

spicnik
Pretorián
Pretorián

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 28. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Hledá se velitel!! Každý se vyjádří!!! Empty Re: Hledá se velitel!! Každý se vyjádří!!!

Příspěvek  KKKendy Sat Apr 20, 2013 10:38 am

Já se určitě budu snažit zapojit jak jen to půjde, ale občas na to ten čas prostě nemám a těžko vím kdy to zrovna bude. Posledního útoku je opravdu škoda, ale příště to už dopadne určitě líp ;-)

KKKendy
Legionář
Legionář

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 02. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Hledá se velitel!! Každý se vyjádří!!! Empty Re: Hledá se velitel!! Každý se vyjádří!!!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru